Czynne od Środy do Niedzieli w godzinach 9- 17 . Poniedziałek- Wtorek Zamknięte

Aktualności

40 km tras szlaku VELO LIMANOWSKI oddane do użytku!!!

10.05.2021

40 km tras szlaku VELO LIMANOWSKI oddane do użytku 🚴‍♂️


W piątek w miejscowości Szczawa nastąpiło uroczyste otwarcie nowych szlaków rowerowych i pieszych zrealizowanych w ramach projektu pod nazwą „Rozbudowa szlaków wielofunkcyjnych wokół Góry Mogielica i szlaków łącznikowych w Gminach Limanowa, Słopnice, Kamienica i Mieście Limanowa wraz z ich połączeniem z trasą główną VeloDunajec” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Poddziałanie 6.1.4 Lokalne Trasy Turystyczne. Całkowity koszt projektu to ponad 8 mln zł. 🚴🏻Wszyscy partnerzy projektu przejechali rowerową trasę z Kamienicy do Szczawy 🚴🏻, gdzie odbyło się oficjalnie zakończenie projektu.

W spotkaniu udział wzięli m.in. Poseł na Sejm RP Wiesław Janczyk , Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski, Starosta Powiatu Limanowskiego Mieczysław Uryga oraz Radny Województwa Małopolskiego,Prezes MOT Grzegorz Biedroń. W ramach projektu powstało ponad 23 km nowych tras rowerowych i szlaków pieszych oraz odnowiono istniejące szlaki na odcinku ponad 16 km🚴🏻 Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do realizacji tego projektu ! 👏💪

Informacje i szczegóły na temat tras VELO LIMANOWSKI ➡️ https://www.velolimanowski.pl/

Trasa "VELO LIMANOWSKI" łączy się z "Trasą Mogielica" w Zalesiu na osiedlu "Wyrębiska". Zachęcamy wszystkich do skorzystania z nowo otwartych tras rowerowych!!!

Zapraszamy!!!🚴‍♂️

Kontakt

Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego przy LKS „Zalesianka" 34-608 Zalesie, w Gminie Kamienica